Nemokamas pristatymas visiems užsakymams nuo 50 €!

Numoco.lt įsigytas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Prekių grąžinimo adresas siunčiant registruotu paštu:

UAB “Internetiniai pardavimai”,

Vilniaus 4-asis paštas (PC Panorama),

Saltoniškių g. 9, Vilnius LT-08105

IKI PAREIKALAVIMO

Siunčiant į Omniva Vilniaus Saltoniškių VIADA Paštomatą nurodant tel. nr. 860553713 Prašome ant siuntos nurodyti ir siuntėjo Vardą, Pavardę!

Grąžinimo sąlygos:

Prekes galite grąžinti per 14 d. nuo gavimo

Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje

Prekė turi būti nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos 

Atsisiųsti prekių grąžinimo formą Jei klientas pasinaudojo nuolaida pristatymui, kuri galioja nuo tam tikros sumos pvz. 50 €, o vėliau prekes ar dalį prekių grąžino ir užsakymo suma nebesiekia 50 € reikalingos nuolaidai, tuomet numoco.lt pasilieka teisę išskaičiuoti pritaikytos nuolaidos sumą iš grąžinamos sumos.

Klientui grąžinant kokybišką prekę siuntimo išlaidos nėra grąžinamos. Jei gavote nekokybišką prekę susisiekite su mumis ir suteiksime informaciją dėl prekės grąžinimo.

Primename, kad visoje ES prekėms suteikiama mažiausiai 24 mėn. garantija. Norėdamas pasinaudoti garantija, Pirkėjas turi pateikti rašytinį prašymą, kuriame nurodo priežastį (prekės trūkumą), kartu su prekės įsigijimo dokumentu. Svarbu! Gamyklinio defekto atveju prekė bus siunčiama gamintojui nustatyti ar pažeidimas yra mechaninis ar gamyklinis. Prekės defekto nustatytamas gali užtrukti iki 30 dienų.

 Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą. Arba užpildyti prašymą EDS platformoje http://ec.europa.eu/odr/